Gemeente vraagt ondernemers om input

Gemeente Hof van Twente vraagt alle vrijetijdseconomie ondernemers om input. Op woensdagavond van 19.30 tot 21.30 uur kunnen ondernemers hun mening geven tijdens een bijeenkomst in het gemeentehuis in Goor.In diverse categorieën (o.a. hotels, campings, cultuur, horeca, landgoederen) wordt er gebrainstormd over gezamenlijke doelen en wensen binnen de sector in onze gemeente.  “Wat kunnen we als vrijetijdssector gezamenlijk bereiken? We willen en moeten het samen doen en jullie zijn de oren en ogen van onze gemeente, dus denk mee!”, zegt wethouder Wim Meulenkamp met vrijetijdseconomie in zijn portefeuilleDeze avond is in het leven geroepen om te brainstormen en input op te halen vanuit de markt. Ondernemers kunnen zich aanmelden via evelien.meijer@hofvantwente.nl onder vermelding van je naam  en bedrijfsnaam.