Markeloër Rene Jansen, directeur van RJ Audiovisueel organiseert aanstaande woensdag een inloopdag ‘Achtergrondmuziek in uw bedrijf’. Tijdens deze inloopdag zullen er diverse workshops gehouden worden over de rol die muziek kan spelen in het bedrijfsleven. Maar ook zijn er doorlopend demonstraties van toepassingen op kantoor, in het magazijn of in de werkplaats. Zo is er gelegenheid om luidsprekers te vergelijken, zijn er voorbeelden van omroepmogelijkheden en laat RJ Audiovisueel zien hoe een installatie via een iPad kan worden bediend. Het volledige programma is terug te vinden op de website van RJ Audiovisueel. “Geluid wordt vaak gerelateerd aan sfeer, maar kan ook functioneel en informatief worden ingezet. Tijdens de workshops gaan we dieper in op dit onderwerp”, aldus Rene Jansen.
RJ Audiovisueel van eigenaar Rene Jansen is ruim tien jaar actief in de audiovisuele branche en is een totaalleverancier voor muzieksystemen, omroepinstallaties en commerciële audio- en videosystemen voor onder andere overheden, horeca, kantoor, detailhandel, verenigingen, fabrieken, scholen en kerken.
De inloopdag zal worden gehouden van 9.00 tot 17.00 uur in de showroom van RJ Audiovisueel aan de Spinnerstraat 3 in Rijssen. De toegang is gratis. Voor meer informatie en het programma: www.rjaudiovisueel.nl.