
Sportclub Markelo heeft vanmiddag zijn derde overwinning op rij geboekt. Aan de Endemansdijk werd laagvlieger Dalfsen met 3-2 verslagen. De wedstrijd was nog maar één minuut oud en de eerste mogelijkheid voor Sportclub Markelo was al raak. Op aangeven van Hein Pinkert zette Mickey Slotman Sportclub Markelo op een 1-0 voorsprong. Daarna was het Dalfsen dat zich terugtrok op eigen helft en de bal aan de thuisploeg liet. Dit resulteerde in voldoende mogelijkheden voor Sportclub Markelo, maar het lukte de ploeg van Thijs Houwing niet om de score verder uit te breiden. Als je dan zelf nalaat om te scoren, valt vaak het doelpunt aan de andere kant. Dat bleek ook dit keer maar weer. Vijf minuten voor rust kwam Dalfsen uit het niets op gelijke hoogte. Een van de schaarse kansen voor de bezoekers werd benut door Chiel Schilder. Hij zorgde met zijn doelpunt voor de 1-1.
Na rust kwam Sportclub Markelo wederom sterk uit de kleedkamers en ging het direct op zoek naar de voorsprong. Dit resulteerde in wat mogelijkheden, maar Sportclub Markelo had moeite om door de defensie van Dalfsen te komen. Na een uur spelen zag Sportclub Markelo nog een doelpoging op de paal belanden maar enkele minuten later kreeg het de deksel op de neus. In de 64e minuut kwam Dalfsen er in een spaarzame counter uit. Dit keer ging Ole Woltmeijer op het doel van Sportclub Markelo af en schoot de bal onhoudbaar tegen de touwen. Hierdoor kwam Dalfsen tegen de verhouding in op een 1-2 voorsprong aan de Endemansdijk.
Sportclub Markelo leek door dit doelpunt eventjes van slag te zijn, maar al snel nam het weer het heft in handen. Tien minuten voor tijd trok Sportclub Markelo de stand weer gelijk. Een hoekschop werd door Dalfsen niet goed verwerkt waarna verdediger Bram Heuvel het laatste tikje kon geven en de 2-2 op het scorebord zette. Het slotoffensief was ook voor de thuisploeg dat het meest recht had op de overwinning vandaag. Uiteindelijk kreeg het ook waar het recht op had. In de 87e minuut was Mickey Slotman het eindstation van een mooi uitgespeelde aanval. Hij zette Sportclub Markelo op een verdiende 3-2 voorsprong. Deze voorsprong kwam uiteindelijk niet meer in gevaar waardoor Sportclub Markelo weer drie belangrijke punten bijschrijven.
Volgende week zondag 19 april gaat Sportclub Markelo op bezoek bij de kampioen. In Deurningen is dan DSVD de tegenstander. Het duel op Sportpark het Hoge Vonder begint om 14:00 uur.