Het Dorpsfeest biljarttoernooi stevent af op een spannende ontknoping. Wat begon met 128 deelnemers, heeft na vier rondes geleid tot acht finalisten. Deze acht finalisten zullen op dinsdag 26 augustus uitmaken welke laatste vier deelnemers op donderdag 28 augustus bij De Vennebekken in Markelo gaan strijden om de titel Biljartkoning 2025. Daarmee volgt de uiteindelijke winnaar Frank Mulhof op, die de titel vorig jaar wist op te eisen. De spanning stijgt – en Markelose biljartliefhebbers kijken al reikhalzend uit naar de finale op de laatste donderdagavond van augustus.
Bij de laatste acht deelnemers zit ook Jasper Veltkamp, die met een moyenne van 2,708 de beste cijfers liet noteren in de vorige ronde. Ook Sam Groot Roessink, Arnold Aanstoot, Tijn Fleerkate, Twan van der Schoot, Gerard Wissink, Wilco Bruijn en Gerrit Vruwink meldden zich met overtuiging bij de laatste acht. Het belooft een boeiende strijd te worden waarin precisie, concentratie en omgaan met spanning het verschil gaan maken.
Voor de biljartcommissie van Dorpsfeest Markelo is het toernooi nu al geslaagd, mede dankzij een belangrijke vernieuwing. Dit jaar wordt voor het eerst gebruikgemaakt van onzestanden.nl, een geavanceerd systeem voor biljartcompetities. Daarmee worden standen en speelschema’s overzichtelijk weergegeven op schermen in de horeca, én kunnen wedstrijden live gevolgd worden vanuit huis. Het systeem – opgezet door Diab Moussali en Roelof Wever – maakt het organiseren van het toernooi aanzienlijk eenvoudiger. De organisatie is blij met de samenwerking, vooral omdat onzestanden.nl geheel belangeloos meewerkt aan het Dorpsfeesttoernooi. Via https://dorpsfeestmarkelo.onzestanden.nl is het toernooi voor iedereen online te volgen.
Wie zich dit jaar uiteindelijk tot Biljartkoning mag laten kronen, weten we op donderdagavond 28 augustus bij De Vennebekken. Namens de biljartcommissie graag tot dan!