Het laatste volle weekend van augustus staat traditiegetrouw in het teken van Dorpsfeest Markelo. De voorbereidingen zijn in volle gang en de commissies werken hard toe, naar weer een machtig mooie editie van het Maarkelsfeest. Het programma wordt de komende weken stap voor stap onthuld, met uiteraard de vertrouwde onderdelen als de biljartfinale, kinderprogramma, vogelschieten en de optocht.
Op donderdag 28 augustus wordt het feestweekend traditiegetrouw afgetrapt met de middag ‘Ouderwets gezellig’. Van 14.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers in de feesttent rekenen op een afwisselend programma in Volendamse sferen. Op het podium zullen onder anderen Markeloërs Willian Potman en Arie Lodeweges opduiken. Dit cabaret duo staat bekend om hun luchtige en herkenbare humor en zullen de Markeloërs dan ook vast en zeker weer een passende spiegel voor houden. Daarnaast brengen Kees & Sonja de bekende palingsound ten gehore, waarmee de sfeer van Volendam naar Markelo gehaald wordt. Voor liefhebbers van vis is er een vertrouwd gezicht: de viskar van donderdagmorgen op de markt verhuist speciaal voor deze middag naar het feestterrein van Dorpsfeest Markelo!
Deze middag is echt bedoeld voor jong en oud. “Of men nu met buren, familie of bekenden komt, de gezelligheid staat voorop. Iedereen is van harte welkom om samen dé aftrap van het Maarkelsfeest mee te maken en een machtig mooie middag te beleven in onze tent. We merken dat deze middag de afgelopen jaren goed aanslaat. Alle ingrediënten zijn volgens ons aanwezig om er met elkaar, oud en jong, weer een ouderwets gezellige middag van te maken,” vertelt voorzitter Hilko Pruntel enthousiast. Ook burgemeester Ellen Nauta heeft aangegeven er graag bij te zijn en het eerste biertje te willen tappen.