Vanaf zaterdag 1 juni 2024 kunt u voor leuke brocante terecht in de pipowagen in de achtertuin van de Nachtegaallaan 11 in Markelo, bereikbaar via de Goorseweg. Carolien Roodvoets en Gerrit Mensink starten hier hun eigen brocantewinkeltje, maar misschien kent u ze al van diverse markten waar ze staan met brocante en zelfgemaakte buitenkachels.
Carolien gaat per 1 juni met pensioen, na jaren als psychotherapeut gewerkt te hebben in haar eigen praktijk in Deventer. Gerrit heeft de pipowagen opgeknapt. Tijd voor een nieuw project: De Scharrelaar.
Het brocantewinkeltje is een hobby van Carolien en Gerrit en is niet elke dag geopend. U kunt het winkeltje bereiken via de Goorseweg, en als de poort naar de achtertuin van Nachtegaallaan 11 open is én er hangt een vlag, dan bent u van harte welkom.
Is het winkeltje gesloten, dan kunt u Carolien en Gerrit tegenkomen op markten waar zij brocante en buitenkachels verkopen. Gerrit maakt de buitenkachels zelf van oude rvs melkemmers. Met de opening van De Scharrelaar hopen zij Markelo een gezellige plek te bieden waar je lekker tussen brocante spulletjes kunt snuffelen en wie weet wel iets leuks op de kop kunt tikken. De Scharrelaar is te volgen op Facebook.