
Openluchttheater de Kosterskoele was vanmiddag het toneel van een levendige wijnmarkt, waar wijnliefhebbers en ondernemers met heerlijke specialiteiten bijeenkwamen. In 2017 werd de vorige editie gehouden van het tweejaarlijks evenement, dat in 2019 en 2021 niet doorging. Ondanks de tropische temperaturen was de sfeer op de 9e editie in het Markelose openluchttheater gemoedelijk en de ambiance prachtig.
Met de thermometer die de 30 graden Celsius aantikte, werden de bezoekers getrakteerd op een ware zomerervaring. De zonovergoten dag creëerde de perfecte setting voor wijnliefhebbers om te genieten van de beste wijnen die de regio maar ook ver daarbuiten te bieden heeft. Enthousiaste wijnboeren, die trots hun ambachtelijke producten presenteerden aan de bezoekers en vol passie het gesprek aan gingen over hun wijnen.
Naast de wijnboeren waren er ook ondernemers aanwezig die de wijnmarkt voorzagen van heerlijke specialiteiten. Onder hen waren onder andere Slagerij Kastelein, en Holtmaat, bekende namen uit de Hof, die de bezoekers trakteerden op culinaire hoogstandjes. De combinatie van de beste wijnen en de smaakvolle hapjes zorgde voor een onvergetelijke gastronomische ervaring.
De sfeer op de wijnmarkt was gezellig en ontspannen. Bezoekers genoten van elkaars gezelschap terwijl ze langs de kraampjes slenterden en de diverse wijnen proefden. Velen namen plaats op de sfeervolle zitjes om te genieten van de live muziek van De Biscaya’s die het Openluchttheater de Kosterskoele vulde.