Yvonne Harleman-Reijerink en haar man Robbin komen samen met hun vriendengroep in actie voor hun goede vriend Erik, die onlangs de diagnose ALS heeft gekregen. In minder dan een week tijd hebben zij al ruim 800 euro opgehaald. Op vrijdag 13 november lopen Yvonne en Robbin samen met hun vriendengroep én Erik de Amersfoort Night Run om geld in te zamelen voor Stichting ALS Nederland. Voor Yvonne komt de diagnose extra hard aan: haar oma overleed in 2012 aan ALS. Ze weet daardoor van dichtbij welke impact de ziekte heeft op iemand en de mensen eromheen.
Ook de 8-jarige Noan Harleman wil graag zijn steentje bijdragen. Hij wil kleine klusjes doen en statiegeldflessen en -blikjes inzamelen om zelf geld voor de actie op te halen. Wie Noan wil helpen door statiegeld beschikbaar te stellen of een klein klusje voor hem heeft, kan contact opnemen met zijn moeder Yvonne. Het geld dat Noan hiermee ophaalt, gaat naar de actie voor Erik en onderzoek naar ALS.
Yvonne, Robbin en hun vrienden hopen dat de teller richting de Amersfoort Night Run nog flink verder oploopt. Met hun deelname willen ze Erik een hart onder de riem steken en tegelijkertijd bijdragen aan onderzoek naar betere behandelingen en uiteindelijk genezing van ALS. Wie de actie wil steunen, kan een bijdrage doen via de actiepagina.