De vorige wedstrijd van Sportclub Markelo VR2 was een doelpuntrijke pot, vooral voor Markelo. De eindstand op 20 januari was 11-1. Vanochtend kwam SC Markelo VR2 in actie tegen Socii Ratti Combinatie ’24 uit Wichmond. Markelo VR2 had weer zin in scoren. En dat lukte, eindstand van deze thuiswedstrijd: 9-0.
De wedstrijd begon min of meer met een ‘oefendoelpunt’, dat werd afgekeurd wegens buitenspel. Na 11 minuten opende Floor Oude Luttikhuis de score. SC Markelo overheerste en de wedstrijd speelde zich vooral af op de helft van de tegenstander. Tussen minuut 18 en 25 scoorde Wendel Langeler een hattrick met onder meer een goal via de handen van de keeper en een mooie aanvalsactie.
Ondertussen werd er volop gewisseld. SC Markelo VR2 zit ruim in haar jasje wat betreft het aantal spelers en heeft bijna een grotere bank nodig in de dug-out. Op het veld bleef Markelo de touwtjes in handen houden. De eerste helft eindigde in een 7-0 voorsprong door doelpunten van Laura Kempers, Lisa Tjoink en Robinn ter Maat.
De tweede helft begon zoals de eerste helft eindigde. In de 50ste minuut scoorde Julia Schreuder 8-0. Daarna zakte de wedstrijd in, de drive was er een beetje uit. Toch creëerde Markelo na de 80e minuut nog een tweetal goede mogelijkheden. Ook SRC ’24 rondde nog een aanval af met een mooi schot op doel. Uiteindelijk was het Puck Zwienenberg die de eindstand bepaalde op 9-0.
Volgend weekend komt SC Markelo VR2 niet in actie. SC Markelo VR1, dat dit weekend voetbalvrij was, speelt dan om 11.15 uur een thuiswedstrijd tegen HMC ’17 VR1 uit Harreveld.


