De Ouderenvereniging Markelo organiseert op donderdagmiddag 6 november een wandelmiddag onder het motto ‘Happen en stappen rond het Kaasplein’. De middag begint om 14.00 uur in de Martinushof, waar deelnemers ontvangen worden met koffie of thee en iets lekkers. Daarna volgt een afwisselend programma met korte bezoeken aan verschillende locaties in het centrum van Markelo. Zo wordt er een kijkje genomen in de gerenoveerde Martinuskerk, de Boekenmarkt, de Kringloopwinkel Martinushof, Museum Eungs Schöppe en Het Beaufort. Ook wordt een bezoekje gebracht aan Fotostudio Markelo in De Kaasfabriek Markelo.
Onderweg wordt er natuurlijk goed gezorgd voor de inwendige mens: op verschillende plekken staan drankjes en hapjes klaar. De middag eindigt weer in de Martinushof.
Iedereen is van harte welkom om mee te stappen en te proeven. Leden van de Ouderenvereniging betalen € 10,00, niet-leden € 12,50. De locaties zijn goed toegankelijk. Aanmelden kan tot 25 oktober bij Wim Schoneveld, via telefoon 06-38178384 of per e-mail via wimschoneveld55@gmail.com.