Op het veld van Sportclub Neede in Neede waren de dames van Sportclub Markelo VR1 vanochtend goed op dreef. Ze wonnen hun tweede bekerwedstrijd met 9-0, met 6 verschillende doelpuntenmakers. De eerste bekerwedstrijd werd afgelopen dinsdag ook gewonnen; de dames doen nog volop mee voor de beker.
Sportclub Markelo heeft dit seizoen twee dameselftallen in de zondagcompetitie. Sportclub Markelo VR1 komt uit in de vierde klasse en SCM VR2 komt uit in de vijfde klasse. Net als voorgaande jaren begint het voetbalseizoen met een serie bekerwedstrijden.
SCM VR1 startte dinsdagavond met een uitwedstrijd tegen V.V. Lochuizen VR1. Deze wedstrijd won Markelo met 3-0. Een fijne overwinning, want de afgelopen jaren bleven de punten over het algemeen in Lochuizen. Vanochtend de tweede uitwedstrijd voor de beker tegen Sportclub Neede VR2. In de eerste helft kwam Markelo op een 0-3 voorsprong, die in de tweede helft werd uitgebouwd tot 0-9. Sophie Boogaard scoorde de 0-4 vanuit een penalty, nadat gastspeler Jayda van Es onderuit was gehaald. Sophie scoorde uiteindelijk 3 van de 9 doelpunten. Jayda scoorde later in de tweede helft zelf ook, waarbij even niet duidelijk was of het wel of geen doelpunt was. De bal ging het doel in, maar rolde onder of door het zijnet ook weer uit het doel. Het doelpunt telde.
SCM VR2 was minder gelukkig in deze start van het seizoen. De eerste bekerwedstrijd tegen SVO Twickel VR1 op Sportpark de Scheetheuvel in Delden ging verloren met 8-1. Vanochtend stond er een thuiswedstrijd op het programma tegen Hector VR1. De punten ging mee terug naar Goor, de eindstand was 1-4 voor Hector.