- Maarkelsnieuws.nl - https://www.maarkelsnieuws.nl -

Lampionoptocht brengt licht en warmte naar Markelo

Vanavond begon even na 17.30 uur de sfeervolle lampionoptocht in Markelo. In het bijzijn van een kleine groep ijsprinsessen wandelden kinderen en volwassenen door de Stationsstraat en via het wandelpad van de Schoolstraat naar de Bergweg. Onderweg werd al snel een glimp opgevangen van de Sneeuwkoningin, die zich niet lang daarna bij de groep voegde. Samen liepen ze richting Het Beaufort, terwijl de kou en miezerregen de feestelijke stemming niet konden drukken.

Warm welkom voor de Sneeuwkoningin
Bij aankomst bij Het Beaufort werden alle deelnemers welkom geheten in een sfeervol versierde zaal. Hier speelde zich een kort toneelstukje af en werd de Sneeuwkoningin officieel verwelkomd in Markelo, na een jaar van afwezigheid. De kinderen en volwassenen luisterden ademloos toe en genoten van het magische moment.

Wensen in de kerstboom
Na het toneelstukje hielpen de Sneeuwkoningin en haar ijsprinsessen iedereen die een wens in de kerstboom wilde hangen. Ook wie het bijzondere moment van vanavond heeft gemist, kan nog meedoen. Tot en met 24 december staat op de trap van Het Beaufort een prachtige kerstboom waarin wensen gehangen kunnen worden.

Heb je een lieve wens voor iemand? Schrijf deze op het wensformulier en hang hem in de boom. De Sneeuwkoningin hoopt veel wensen te ontvangen en zal een aantal ervan uitkiezen, om te vervullen.

Bekendmaking op 11 januari
Op zaterdag 11 januari wordt bekendgemaakt welke wensen in vervulling gaan. Wil je liever je wens per e-mail insturen? Dat kan via magischmarkelo@gmail.com.